Homepage  / Vedete româneşti

Cum l-a cucerit Mihaela Rădulescu pe Felix Baumgartner. Adrenalină, umor și…mic dejun copios: „A fost cel mai impresionat”. Exclusiv

Cum l-a cucerit Mihaela Rădulescu pe Felix Baumgartner. Adrenalină, umor și...mic dejun copios: „A fost cel mai impresionat”. Exclusiv
13

de Cristina Țapu,

Mihaela Rădulescu, una dintre cele mai fascinante femei din showbizul românesc a trăit o poveste de dragoste atipică, dar plină de intensitate, alături de Felix. Între carieră, copil și nenumărate călătorii, ea a găsit mereu timp pentru iubirea lor. Iată ce ne declară, în urmă cu ani buni, despre relația cu sportivul austriac.

Ce spunea Mihaela despre relația cu Felix Baumgartner

Felix Baumgartner și Mihaela Rădulescu au avut o relație controversată pentru cei din jur, dar una care a avut tot sensul din lume pentru ei doi: plină de adrenalină, momente inedite, dar și gesturi simple prin care își arătau cât de mult se iubesc. Mihaela ne-a oferit un interviu acum câțiva ani și ne-a vorbit despre Felix, doar la superlativ!

WhatsApp Image 2025-07-17 at 22.12.48Icon photoVEZI  GALERIA FOTOPOZA  1 / 13

„Cred că partea cea mai frumoasă a relației noastre e că trăim clipa, fără să ne batem prea tare capul cu viitorul. Trăim atipic, dar iubirea noastră e la fel de frumoasă și întreagă ca oricare alta”, spunea ea.

Iar Felix nu a fost doar un bărbat care a iubit-o nespus, ci și unul care a știut să o surprindă cu gesturi simple, dar pline de semnificație. „Mi-a dat cheile de la casa lui. E un semn frumos de iubire și încredere, nu?”, dezvăluia Mihaela cu emoție.

Chiar și în bucătărie, Felix a fost cucerit de fosta prezentatoare. „Felix a fost cel mai impresionat de gulaș și de puiul cu smântână. Și de tot ce-i pregătesc la micul dejun, pentru că și lui îi place să mănânce sănătos și copios dimineața”, povestea vedeta, lăsând să se înțeleagă că dragostea trece și prin stomac.

Felix a murit pe 17 iulie 2025 în urma unui stop cardiac

Potrivit presei italiene, sportivul austriac Felix Baumgartner a murit la vârsta de 56 de ani, într-un tragic accident de parapantă care a avut loc în cursul zilei de 17 iulie.

În timpul unui zbor de agrement deasupra orașului de coastă Porto Sant’Elpidio, Baumgartner ar fi resimțit brusc o stare de rău, pierzând controlul parapantei. Aparatul s-a prăbușit într-o piscină aflată pe terasa unui complex hotelier. Conform primelor informații, acesta ar fi suferit un stop cardiac înainte de impact. În cădere, a lovit o femeie, însă viața acesteia nu este pusă în pericol, notează publicația Blick.

Sursă foto: Arhivă TV Mania – Instagram

Vrei să fii mereu la curent cu tot ce mișcă în TV și streaming?

Abonează-te la newsletterul TVMANIA și primește zilnic în inbox cele mai importante articole: știri din televiziune, interviuri exclusive, schimbări în grilele TV, premiere de filme și seriale, dar și noutățile momentului de pe platformele de streaming.Abonează-te aici: https://shorturl.ringier.ro/newsletter-tvmania

Citește și:

Urmărește-ne pe Google News
Cel mai nou VIDEO
ALTE ARTICOLE INTERESANTE

Lasă-ne emailul tău ca să-ți trimitem zilnic cele mai importante articole scrise de jurnaliștii TVMANIA

Abonează-te
buton