Gabriela Cristea, una dintre cele mai iubite și carismatice vedete de televiziune din România, a decis să pună cărțile pe masă în ceea ce privește viitorul său în showbiz. La un an și jumătate după ce a ales să părăsească cârma emisiunii „Mireasa. Capriciile iubirii” de la Antena Stars, celebra moderatoare recunoaște că ofertele de a reveni pe micul ecran continuă să apară. Cu toate acestea, prioritățile ei s-au schimbat radical, iar fanii vor mai avea de așteptat până să o revadă în lumina reflectoarelor dintr-un platou de televiziune.