Homepage  / Muzică

ADDA și Shift au lansat piesa „Vin sec”

ADDA și Shift au lansat piesa „Vin sec”
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

de Redactia Tvmania

ADDA și Shift au lansat piesa „Vin sec”. Despre noua melodie, ADDA a povestit că „s-a făcut singură, în 10 minute”.

„Am plecat acasă de la studio, aveam o zi proastă și, când am ajuns, am început să cânt prin casă. Apoi m-am dus la laptop și am scris toată piesa de parcă mi-ar fi dictat cineva textul”, a spus ADDA.

„Mă uitam chiar ieri în calculator și mi-am dat seama că prima variantă a piesei am tras-o în octombrie 2013. Tot ce pot să spun este că Vinul sec este un vin bun, dacă l-am scos abia acum. ADDA e un artist blană – cum îmi place mie să zic. Piesa este foarte tare și mă bucur de lansare. Nu mai beau alcool, dar e tare vinul sec!”, a spus Shift.

„Vin sec” este prima coproducție între Baladda Records, DeMoga Music și Cat Music.

Videoclipul a fost regizat de Iulian Moga.

Urmărește-ne pe Google News
Cel mai nou VIDEO
Actorii turci ai momentului
ALTE ARTICOLE INTERESANTE

Lasă-ne emailul tău ca să-ți trimitem zilnic cele mai importante articole scrise de jurnaliștii TVMANIA

Abonează-te
buton