Cosmin Seleși a transmis un mesaj plin de recunoștință fanilor săi, după o perioadă dificilă în care a fost retras din lumina reflectoarelor din cauza unor probleme de sănătate. Prezentatorul show-ului „Batem Palma” a confirmat că a fost externat și că este pregătit să revină pe platourile de filmare de la Pro TV, după ce ultimele 10 zile au reprezentat o adevărată încercare pentru el.