Homepage  / Vedete româneşti

Ela Crăciun, dezvăluie planurile de sărbători și surprizele pregătite pentru 2026: „Un an al premierelor!” – Imagini de la ședința foto de Crăciun

Ela Crăciun, dezvăluie planurile de sărbători și surprizele pregătite pentru 2026: „Un an al premierelor!” - Imagini de la ședința foto de Crăciun
7

de Adriana Diură,

Ela Crăciun, gazda emisiunii Numai de bine de la Anten 3 CNN și una dintre cele mai apreciate prezențe din peisajul media românesc, a făcut o ședință foto de Crăciun absolut spectaculoasă, alături de familia ei. Vedeta punctează că prezența soțului și a copiilor în ședința foto reprezintă un simbol al sprijinului necondiționat care a făcut posibile aceste realizări.

Ela Crăciun, ședință foto de sărbători împreună cu familia ei

Îmbrăcați în haine de sărbătoare, Ela Crăciun, soțul ei, și cei trei copii ai lor, inclusiv doi adolescenți, transmit un mesaj emoționant despre unitate, recunoștință și puterea de a depăși orice provocare.

Fotografiile surprind atmosfera caldă și festivă din familia Elei Crăciun, oferind publicului o privire în culisele vieții sale, alături de cei dragi.

2025 a fost un an plin de provocări pentru Ela Crăciun

Pentru Ela Crăciun 2025 a fost un an plin de provocări și realizări. Pe lângă rolul de mamă a doi adolescenți, care vine cu propriul set de dinamici, aceasta a continuat să prezinte cu succes emisiunea sa apreciată și să dezvolte ,,Cu Ela la doctor”, un podcast care se bucură de o ascensiune constantă.

,,Privesc în urmă la acest an și simt o recunoștință imensă, dar și o mândrie sinceră,” declară Ela Crăciun. ,,Am reușit să jonglez cu emisiunea, cu Podcastul, cu adolescenții, și cu toate micile sau marile provocări care au apărut. Mă simt mai puternică și mai împlinită ca niciodată, știind că am făcut față cu brio. Să-mi văd familia unită, zâmbind în aceste fotografii de Crăciun, este cea mai mare recompensă.”

Fiul cel mare al Elei Crăciun a intrat la facultatea pe care și-a dorit-o

Ela Crăciun este o mamă mândră. Fiul cel mare a intrat la facultatea pe care și-o dorea, fiica ei a debutat într-o animație internațională, iar mezinul familiei a pășit în lumea școlii. Alesia și-a făcut debutul în „Cursa Grand Prix a Europei”.

,,A fost un an al premierelor!” povestește Ela Crăciun. ,,Fiul meu cel mare a intrat la facultatea dorită, ceea ce a fost o bucurie imensă, și, pe lângă asta, și-a luat carnetul de conducere. Fiica mea, la rândul ei, a făcut un pas uriaș spre visul ei de a ajunge la Hollywood, debutând pe marile ecrane, un moment pe care nu-l vom uita. Iar mezinul familiei a împlinit 7 ani și a pășit oficial în lumea școlii, deschizând un nou capitol.”

Nici Ela Crăciun nu s-a lăsat mai prejos. A continuat studiile la Facultatea de Psihologie, o pasiune mai veche, reușind să treacă cu brio toate sesiunile de examene. Această determinare subliniază dorința constantă a vedetei de a se autodepăși și de a investi în dezvoltarea personală, fiind un model inspirațional pentru întreaga sa familie.

ela craciun copii1Icon photoVEZI  GALERIA FOTOPOZA  1 / 7

Ela Crăciun își va petrece sărbătorile de iarnă la Sinaia

Pentru sărbătorile de iarnă, Ela Crăciun păstrează tradiția și se va retrage la Sinaia, un loc drag sufletului lor, unde vor petrece momente prețioase de liniște și bucurie. Imediat după, însă, vor începe o nouă aventură pe un alt continent.

,,Plecăm în Vietnam, o deplasare care marchează cea de-a 12-a călătorie internațională a mea din 2025. Este un ritm solicitant, dar care mă încarcă și mă inspiră,” adaugă Ela Crăciun.

,,Pentru 2026, rezoluțiile mele vizează, pe lângă noile proiecte profesionale, să mențin acest echilibru prețios și să nu uit niciodată cât de important este să fii recunoscător pentru tot ce ai. Vreau să inspir și mai multă lume să creadă în forța lor interioară și să știe că totul este posibil, indiferent de complexitatea vieții.”

Ela Crăciun încheie un an remarcabil ca un exemplu de forță și dedicare. Publicul așteaptă cu nerăbdare să o urmărească în noile sale proiecte din 2026.

Ela Crăciun, detalii despre cariera ei

A debutat în televiziune acum 15 ani, la postul Money Channel, unde a început ca redactor de ştiri, iar ulterior a prezentat emisiuni cu profil economic, printre care Business Line, Dimineaţa Leilor şi Afacerea online.

Din 2009 lucrează la Antena 3, unde a început prin a prezenta ştiri generaliste. Este autoarea a trei cărţi: „9 luni fără griji – 101 de întrebări despre sarcină, cu răspunsuri de la specialişti”, „12 luni fără griji – 101 de întrebări despre primul an de la naştere, cu răspunsuri de la specialişti” şi „365 de mese fără griji – 101 de reţete uşoare pentru diversificare şi copii mofturoşi”.

Foto: Crina Popescu by Clarvisator Studio

Citește și:

Urmărește-ne pe Google News
Cel mai nou VIDEO
Chefi la cuțite
ALTE ARTICOLE INTERESANTE

Lasă-ne emailul tău ca să-ți trimitem zilnic cele mai importante articole scrise de jurnaliștii TVMANIA

Abonează-te
buton