Prezentatoarea rubricii “Vremea” de la Pro TV, Magda Pălimariu a avut parte de o vacanta 100% în stil american. Aflată pentru prima dată în SUA alături de iubitul ei, Magda a petrecut mai bine de trei săptămâni la soare, s-a plimbat în locuri pe care nu le-a mai văzut niciodată, a facut surfing pentru prima oară şi şi-a încercat norocul în Las Vegas.