Homepage  / Vedete / Vedete româneşti

Cabral și viața de bărbat divorțat. „Stau cu copiii și merg să pun muzică la festivaluri”

Cabral și viața de bărbat divorțat. „Stau cu copiii și merg să pun muzică la festivaluri”
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

de Cătălina Matei,

Cabral Ibacka se întoarce la Pro TV după un an de pauză, iar telespectatorii îl vor vedea din nou la cârma emisiunii „Ce spun românii”. Vedeta a povestit despre revenirea pe platou, despre familie și despre planurile sale de vară: „Stau cu copiii și merg să pun muzică la câteva festivaluri”.

Prezentatorul promite aceeași atmosferă spontană și plină de voie bună care a transformat emisiunea într-una dintre cele mai iubite producții de divertisment. Într-un interviu acordat revistei TVMania, Cabral a vorbit despre întoarcerea pe platou, despre concurenții noului sezon, dar și despre viața lui dincolo de televiziune.

„Ce spun românii” revine după un an la Pro TV

După o perioadă – destul de lungă, spun unii telespectatori! – „Ce spun românii” revine la Pro TV. Cât de mult ți-a lipsit atmosfera de pe set?

Mi-a lipsit interacțiunea cu oamenii. Mi-a lipsit curiozitatea aia pe care o aveam atunci când cunoșteam familiile, ori cea de când vedeam întrebările pe care urma să le pun familiilor. E un sentiment foarte familiar și – cumva – nu-ți dai seama că-ți lipsește decât atunci când ajungi din nou acolo…

Și cum sunt concurenții, de data aceasta?

Concurenții sunt aceleași familii frumoase și normale. Proiectul ăsta nu presupune șocuri, scurt-circuite, cutremure… se bazează pe normalitatea de zi cu zi… și-atunci nu simte nimeni nevoia să vină cu artificii, cu schimbări nebune. Dacă ceva merge bine… nu-l repara!

Citește și: Surpriză uriașă de la PRO TV: Cabral revine pe micul ecran. Ce se întâmplă cu „Ce spun românii” și „Săriți de pe fix”

Cabral, despre noul sezon „Ce spun românii”

Și care sunt atracțiile noilor sezoane? Ce ne poți dezvălui?

Vă pot dezvălui că se râde, din nou, foarte mult. Am rămas curioși, vrem să aflăm ce spun românii, dar facem asta în cel mai vesel mod posibil.

Ce se întâmplă cu „Săriți de pe fix!”? Pe când sezonul 3? Căci înscrierile pentru publicul spectator au început deja…

Începură înscrierile, da, oamenii și-au manifestat dorința să fie în studio atunci când filmăm… noi ne-am conformat și i-am invitat.
Probabil o să fie spectaculos, mai ales că venim și cu experiența spectacolului „Săriții“ pe care l-am avut la Sala Palatului…

Dacă juniorii tăi ar face o listă în stilul „Ce spun românii” despre regulile de acasă impuse de tati, care ar fi cel mai ciudat sau amuzant răspuns de pe tabelă?

După ce ne spălăm pe mâini?
Răspuns favorit: după orice.
Ce facem după ce ne-am băgat în pat?

Și dacă „Săriți de pe fix” s-ar muta în viața ta de zi cu zi, care ar fi momentul în care ai simți că ești, la propriu, pe planul înclinat la 22,5 grade?

Simplu: la snowboard!

Copiii îi calcă pe urme

Revenind la pitici, dar și la Inoke, care e cel mai fain lucru pe care l-au moștenit de la tine? Ceva de care ești mândru tare…

Veselia și bucuria cu care se lipesc de oameni. Comunică la fel de bine și de ușor ca și mine… ceea ce mă bucură tare.

Cabral, planuri pentru vara aceasta

Ce se întâmplă vara aceasta în continuare? Care sunt planurile tale, dincolo de TV?

Dincolo de TV… stau cu copiii și merg să pun muzică la câteva festivaluri. Altceva… nimic!

Care este cel mai mare mit despre Cabral și pe care ai vrea să-l demontezi odată pentru totdeauna?

Nu sunt destul de important încât să existe mituri despre mine…

Dacă peste noapte ai deveni anonim și nimeni nu te-ar mai recunoaște pe stradă, care ar fi primul lucru pe care l-ai face de distracție?

M-aș preface că nu știu românește și m-aș apuca să cer indicii pe stradă.

Sursa foto: Instagram, Pro TV, arhiva TVmania

Urmărește-ne pe Google News
Cel mai nou VIDEO
Actorii turci ai momentului
ALTE ARTICOLE INTERESANTE

Lasă-ne emailul tău ca să-ți trimitem zilnic cele mai importante articole scrise de jurnaliștii TVMANIA

Abonează-te
buton