Irina Fodor dă startul celui mai așteptat show culinar al primăverii luni, 2 martie, de la ora 20:30, la Antena 1. Richard Abou Zaki, Orlando Zaharia, Alexandru Sautner și Ștefan Popescu revin la TV cu un nou sezon „Chefi la cuțite”, marcat de o bucătărie complet schimbată și o miză uriașă la nivelul amuletelor, care va decide mărimea echipelor finale.