Sacha Baron Cohen iubește din nou la doar trei luni de la despărțirea de Isla Fisher
Potrivit surselor, cei doi s-ar fi întâlnit la petrecerea de 50 de ani a regizorului Taika Waititi, desfășurată în Ibiza. Acolo, au petrecut întreaga noapte dansând și discutând, iar chimia dintre ei a fost evidentă.
Hannah Palmer nu este o figură necunoscută pe rețelele sociale: cu peste 2,2 milioane de urmăritori pe Instagram și sute de mii de fani pe TikTok, modelul și-a construit o avere impresionantă prin postările provocatoare și conținutul de pe OnlyFans. Într-un interviu recent, ea a dezvăluit că în doar un an a câștigat peste 4 milioane de lire. Stilul său de viață luxos – vacanțe în Hawaii, Mexic sau St. Tropez – a atras rapid atenția presei internaționale.
VEZI GALERIA FOTOPOZA 1 / 9
Recent, paparazzi i-au surprins pe Cohen și Palmer ieșind aproape simultan din același restaurant, pentru a urca împreună în aceeași limuzină. Martorii oculari au declarat că „au stat două ore la masă și păreau foarte prinși în conversație, cu multă chimie între ei, în ciuda diferenței de vârstă”.
Sacha Baron Cohen și Isla Fisher au fost unul dintre cele mai solide cupluri de la Hollywood. Cei doi s-au cunoscut în 2001 la o petrecere în Sydney, s-au căsătorit în 2010 și au împreună trei copii: Olive (17 ani), Elula (14 ani) și Montgomery (9 ani). În aprilie 2024, au anunțat că s-au separat încă din 2023, iar în iunie 2025 divorțul a fost finalizat.
Deși cuplul a invocat discreția și dorința de a-și proteja copiii, apropiații susțin că mutările frecvente între Australia, Marea Britanie și SUA ar fi pus presiune pe căsnicie. În plus, lansarea memoriilor actriței Rebel Wilson, în care aceasta îl acuză pe Baron Cohen de hărțuire sexuală pe platourile filmului „The Brothers Grimsby”, ar fi grăbit decizia lui Isla Fisher de a face publică despărțirea.
VEZI GALERIA FOTOPOZA 7 / 9
Cine este fosta soție a lui Sacha Baron Cohen
Astfel, la mai puțin de trei luni după încheierea oficială a căsniciei, Sacha Baron Cohen pare să fi început un nou capitol amoroas alături de Hannah Palmer – un cuplu care, deși surprinzător, a stârnit deja interesul presei internaționale.
Născută pe 3 februarie 1976 în Oman și crescută în Australia, Isla Lang Fisher și-a început cariera artistică în industria divertismentului încă de la o vârstă fragedă.
Primul ei rol de marcă a fost în serialul australian „Home and Away”, unde a interpretat personajul Shannon Reed. Deși acesta a fost primul pas în lumea filmului și televiziunii, Fisher a continuat să-și dezvolte abilitățile și să-și extindă repertoriul artistic.
Cu toate acestea, adevărata ei ascensiune către faimă internațională a venit odată cu rolul din comedia romantică „Wedding Crashers” (2005), unde a jucat alături de Owen Wilson și Vince Vaughn. Interpretarea ei vivace și plină de umor în acest film a captivat publicul.
De atunci, Isla Fisher și-a continuat cariera cu o serie de roluri memorabile într-o varietate de genuri cinematografice. De la comedii precum „Confessions of a Shopaholic” și „The Brothers Grimsby”, la filme de acțiune și aventură precum „Now You See Me” și continuarea sa, „Now You See Me 2″, Fisher și-a demonstrat versatilitatea și capacitatea de a aduce viață personajelor sale într-un mod autentic și captivant.
Sursă foto: Instagram
Citește și:
Actorii turci ai momentului