Modifica setarile cookie
Homepage  / Vedete româneşti

Cum arăta Lora în adolescență. Artista a postat o poză rară de la 14 ani și a vorbit sincer despre operațiile estetice: „Fața este lutul, iar gândul e sculptorul”

Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

de Cristina Țapu,

Cântăreața Lora a surprins publicul din mediul online după ce a publicat o fotografie rară cu ea adolescentă. Artista în vârstă de 43 de ani a creat un colaj special în care își compară înfățișarea actuală cu cea de la vârsta de 14 ani, moment în care a început să folosească produsele de îngrijire ale mamei sale.

Lora, imagine rară cu ea adolescentă

Lora și-a lansat propriul brand de produse cosmetice în anul 2019, fiind profund inspirată de mama ei, care a fost farmacistă. Mama artistei a murit în ianuarie 2020, după o luptă îndelungată cu cancerul. Înainte să se stingă din viață, aceasta a apucat totuși să testeze primele produse create de fiica ei.

VEZI  GALERIA FOTOPOZA  1 / 4

Pentru Lora, brandul ei, Girls Own Cosmetics, reprezintă și un mod emoționant de a-și onora mama, cea care a învățat-o, printre multe altele, cum să aibă grijă de ea și de frumusețea ei.

„De la 14 ani am început să mă machiez pentru spectacol, dar să mă și dau cu cremele mamei. Le făcea special pentru problemele pielii mele de adolescentă. Am învățat să mă îngrijesc și mi-am educat mintea să gândească frumos, pentru că fața este lutul, iar gândul e sculptorul”, a scris Lora în mediul online.

Ce operații estetice are Lora

Unul dintre cele mai frecvente zvonuri despre Lora este că și-ar fi mărit posteriorul printr-o intervenție de tip BBL (Brazilian Butt Lift). Întrebarea a devenit atât de comună încât artista a decis să lămurească acest subiect.

Invitată la emisiunea Fresh by Unica, Lora a clarificat speculațiile și a vorbit, cu sinceritate, despre intervențiile chirurgicale pe care le are. „M-a întrebat cineva recent dacă am făcut BBL. Nu, am făcut genuflexiuni, vrei să te mint? Am făcut genuflexiuni. S-a spus despre mine că posteriorul meu este artificial și s-a votat, acum mulți ani pe Internet, că da”, a povestit Lora.

Deși nu a apelat la intervenții chirurgicale pentru remodelarea corpului, Lora a mărturisit că a făcut o mică ajustare la buza superioară, dintr-un motiv pur practic. „Recent, am trecut printr-o intervenție minoră la buza de sus. A fost o corecție foarte subtilă și naturală, doar pentru a evidenția mai bine rujurile pe care le-am lansat”, a explicat artista în emisiunea menționată anterior.

Sursă foto: Instagram

Citește și:

Urmărește-ne pe Google News
  
PE ACELAȘI SUBIECT
Actorii turci ai momentului
 
 
ALTE ARTICOLE INTERESANTE

Lasă-ne emailul tău ca să-ți trimitem zilnic cele mai importante articole scrise de jurnaliștii TVMANIA

Abonează-te