Homepage  / Vedete româneşti

Cristina Șișcanu, pusă la zid de internauți. Soția lui Mădălin Ionescu a fost șocată de reproșurile oamenilor. „Nu suport prostia!”

Cristina Șișcanu, pusă la zid de internauți. Soția lui Mădălin Ionescu a fost șocată de reproșurile oamenilor. „Nu suport prostia!”
12

de Roxana Mirea,

Cristina Șișcanu a fost pusă la zid de internauți. Soția lui Mădălin Ionescu a fost șocată de ce au putut să îi reproșeze acum oamenii. Vedeta a avut o reacție dură în mediul online, după ce a fost asaltată de o serie de comentarii răutăcioase referitoare la cadourile pe care le-au primit fiica ei, Petra și Filip, băiatul lui Mădălin Ionescu.  

Cristina Șișcanu, ținta unui noi val de critici 

În dimineața zilei de 6 decembrie, Filip și Petra au găsit în ghetuțele lor cadouri de la Moș Nicolae. Cristina Șișcanu a publicat în mediul online filmulețe cu cei doi în timp ce descopereau cadourile. Nu a durat mult, și gurile rele i-au reproșat vedetei că ea și Mădălin Ionescu i-au cumpărat mai multe cadouri Petrei decât lui Filip.  

Cristina Șișcanu nu a putut să tolereze asemenea comentarii răutăcioase și a răbufnit pe rețelele sociale.

„Ultima mea uimire a fost atunci când au apărut comentarii la video-urile cu copiii, cu Petra și cu Filip, când găsesc lângă ghetuțe ce le-a adus Moș Nicolae. Au apărut comentarii că Petra a primit mai multe cadouri decât Filip. Stau și mă gândesc ce-o fi în capul acestor oameni, acestor femei, în mod special. Câteodată stau și mâ gândesc cine sunt personajele astea, ce caută ele aici în comunitatea mea? Ce căutați aici dacă nu vă duce capul? Sincer, nu înțeleg și sunteți și răi.

În primul rând, Petra a primit niște pensule de machiaj pentru copii, un jurnal și un spray de corp cu sclipici și niște dulciuri, portocale. Filip a primit un fular și o căciulă și banane și niște suc de mere. Fiecare dintre ei a primit și câte 100 de lei. Și că Filip a primit mai puține cadouri decât Petra… Cei care comentează nici măcar nu se gândesc că, în primul când, ca valoare, cadoul lui Filip este mai mare, este mai serios cadoul lui. Petra a primit niște prostioare de care să se bucure și să se joace cu ele. Filip este adult! Are 20 de ani! Filip nu este copil. Cum era să îi iau lui Filip niște prostioare? În plus, el are șifonierul plin cu haine noi, cu etichetă. Din păcate, el nu are activități care implică deplasări, nici nu are cum să folosească atât de multe haine, însă noi îi cumpărăm pentru că este pasionat de chestia asta”, a declarat Cristina Șișcanu.  

Cristina Șișcanu, pusă la zid de internauți. Soția lui Mădălin Ionescu a fost șocată de reproșurile oamenilor. „Nu suport prostia!” (2)Icon photoVEZI  GALERIA FOTOPOZA  1 / 12

Cristina Șișcanu: „Nu suport prostia!” 

Cristina Șișcanu a continuat prin a spune că își dorește ca cei care aruncă cu comentarii răutăcioase să dispară din comunitatea ei din mediul online.  

Să căutați nod în papură la orice eveniment de genul ăsta care ar trebui să fie unul fericit, de bucurie… (…) Vreau ca aceste persoane să dispară din comunitatea mea. Această categorie de oameni nu o mai suport. Mă enervează prostia. Nu suport prostia. Prostia omenească mi se pare ceva crunt. În fine… Astea erau gândurile pe care voiam să le spun pentru că sunt șocată. După fiecare postare, există comentarii care mă surprind, deși am trecut prin atâtea în viața asta publică, încât mă gândesc că nu mai există nimic care ar putea să mă surprindă. Ba da. În fiecare zi, există, iar eu, prin naivitatea mea, tot sper că prin aceste discuții libere pot să schimb mentalități. Oare o să-mi reușească vreodată?” a mai transmis soția lui Mădălin Ionescu.  

Sursa Foto: Facebook

Citește și:

Urmărește-ne pe Google News
Cel mai nou VIDEO
ALTE ARTICOLE INTERESANTE

Lasă-ne emailul tău ca să-ți trimitem zilnic cele mai importante articole scrise de jurnaliștii TVMANIA

Abonează-te
buton